Kontaktai

LIETUVOS KIKBOKSINGO FEDERACIJA

Juridinio asmens kodas: 191608084
Vytenio g. 50, 03229 Vilnius

Mob. +370 614 94566

Atstovas spaudai:

+370 633 33370

info@kickboxing.lt

 

2018.03.09-11 d.  Rygoje (Latvija) įvyko Atviras Latvijos kikbokso čempionatas. Mūsų šalies sportininkai iškovojo 22 medalius (5 aukso, 10 sidabro, 7 bronzos).

Naglis Kanišauskas iškovojo čempiono diržą,  Lėjai Dabrininai buvo įteiktas  motyvacinis piniginis prizas, o Aleksandras Kanapadzė iškovojo, net du aukso medalius (“K1” ir “Kick light” disciplinose). Atvirame Latvijos kikbokso čempionate teisėjavo ir tarptautinės kategorijos teisėjas iš Lietuvos Eduard Špakov, jis buvo pripažintas vienu iš geriausių čempionato teisėjų (pateko į teisėjų Top 3).

Auksą medalius iškovojo: Naglis  Kanišauskas, Aleksandras Kanapadzė,  Lukas Grigaitis, Marija Nevolia.

Sidabro medalius iškovojo: Lėja Dobrinina, Gulnara Kadyrova,  Gabrielė Žimantaitė, Greta Giedraitytė, Artūras Drobinin,  Oskaras Visockas, Laurynas Makaveckas, Nojus Rimdeika, Gabrielius Makovskis,  Armandas Bielskus.

Bronzinius medalius iškovojo: Mihails Brizinskis, Danil Andrejev, Rokas Petrauskas, Gintaras Bobrinec, Džiugas Rubavičius, Mindaugas Moitekaitis, Mantas Remeika,

Čempionate dalyvavo 230 sportininkų iš 7 valstybių.  Atvyko sportininkai iš Latvijos, Lietuvos, Estijos, Baltarusijos, Rusijos,  Moldovijos, Azerbaidžano. Lietuvos garbę gynė Lietuvos kikboksingo federacijos klubų komanda, kurią sudarė: “Titanikas”, “Faiteris”,  “Lotosas” ir seni kikbokso federacijos draugai “Jasiūnas team” (“Jasiūnas team” – tai naujas sporto klubo “Vendetta” pavadinimas).

 

Lietuvos kikboksingo federacijos komanda dalyvavo turnyre "Slovak Open 2018". Turnyre dalyvavo 945 sportininkai iš 11 šalių (90klubų). Mūsų šalies komanda iškovojo tris bronzos medalius. Medalius iškovojo: Artemij Aksiutov, Tomas Vilkinas ir Erik Savčiuk.
Sveikiname mūsų šalies sportininkus su iškovotais medaliais.

 

2018.02.17-18 d. Palangoje vyko Žemaitijos kikbokso čempionatas. Varžybose dalyvavo apie 100 sportininkų iš 15 Lietuvos, Latvijos ir Rusijos sporto klubų. Dvi dienas sportininkai varžėsi del čempiono titulo. Kovos vyko pagal "Kick Light" ir "K1" WAKO taisykles.
Lietuvos kikboksingo federacija dėkoja Palangos kikbokso klubui "Žvėris gym" ir jo vadovui Rolandui Reimeikai už auškto lygio turnyro organizavimą.

 

Klubo "Lotosas" kovotojai grįžo iš stipraus kikbokso turnyro Magiliove (Baltarusija). Čia vyko, vaikų kikbokso K1 disciplinos, aršios kovos. 180 dalyvių iš 15 Baltarusijos klubų ir vienas svečias iš Lietuvos sk "Lotosas ". Aleksandras Kanapadzė ketvirtfinalį laimėjo taškais, pusfinalį taip pat taškais, o finale pergalę iškovojo nokautu. Emilis Aliochinas turėjo dvi kovas abi pralaimėjo (viena kova buvo ne turnyrinė). Lietuvos kikboksingo federacija WAKO sveikina trenerį ir sportininkus su geru pasirodymu!

 

Vilniuje vyko pirmas šiais metais LKF turnyras "Atviras ringas". Dalyvavo sportininkai iš sporto klubų: GELEŽINIS VILKAS, STATUS UNIFIGHT, UDAR, ONE BLOOD, TONUSAS, FIGHTERS GYM, FAITERIS, VILKAS, SINOBIS, KA-VIKINGAS, GYM 37, OKAMIS. Įvyko 30 kovų pagal KL, LK ir K1 taisykles. Daug gerų emocijų ir gražių kovų! Ačiū sportininkams, treneriams ir teisėjams už turiningai praleistą šeštadienį!

 

 

Gerbiami Lietuvos kikboksingo federacijos sportininkai, treneriai, teisėjai ir sirgaliai, sveikiname Jus su artėjančiais 2018 metais.  Linkime Jums daug sveikatos, įspūdingų pergalių ir laimės.

Jūsų pastangų dėka 2017metais Lietuvoje įvyko 8 turnyrai, o Lietuvos kikboksingo federacijos komandos nariai dalyvavo 14 užsienio turnyruose.

Šiais metais Lietuvos kikboksingo federacijos komandos nariai užsienio turnyruose iškovojo 113 medalių (43 aukso medaliai, 42 sidabro medaliai ir 28 bronzos medaliai).

Iš WAKO Europos jaunimo kikbokso čempionato Lietuvos sportininkai sugrįžo su 3 medaliais:  bronzos medalius iškovojo Darek Volodkovič, Ernestas Perednikas ir Modestas Grigas.

Pasaulio kikbokso taurėse Lietuvos sportininkai iškovojo 7 medalius.

Pasaulio kikbokso taurės varžybose AUSTRIAN CLASSIC Lukas Jablonskas iškovojo aukso medalį, Tauras Adomaitis iškovojo sidabro medalį, o Deividas Jemeljanovas iškovojo bronzos medalį. Pasaulio taurės čempionate (Rimini) Modestas Grigas ir Gvidas Granickas iškovojo sidabro medalius, o Lukas Jablonskas  ir Daniel Lisovskij iškovojo bronzos medalius.

Šiais metais Lietuvos teisėjų gretas papildė dar vienas tarptautinės kategorijos teisėjas Maksim Akulšin. Šiuo metu Lietuvoje turime 4 tarptautinės kategorijos teisėjus, tiek daug tarptautinės kategorijos teisėjų Lietuvos kikbokso istorijoje dar nėra buvę.

Lietuvos kikboksingo federacijos teisėjų kolegijos pirmininkas Vadimas Zelev šiais metais tapo WAKO Europos teisėjų komiteto nariu ir pateko į WAKO PRO teisėjų grupę.

Už turnyrų organizavimą dėkojame visam LKF kolektyvui, taip pat klubų, Vilkas, Žvėris Gym, Faiteris, Geležinis vilkas ir Skorpionas, vadovybei ir treneriams už turnyrų organizavimą jų mieste.

Dėkojame visiems sportininkams, jų treneriams ir šeimos nariams. Ačiū jums, kad plėtojate kikboksą Lietuvoje.

 
More Articles...
Generalinis rėmėjas
Reklaminis skydelis