Kontaktai

LIETUVOS KIKBOKSINGO FEDERACIJA

Juridinio asmens kodas: 191608084
Vytenio g. 50, 03229 Vilnius

Mob. +370 614 94566

Atstovas spaudai:

+370 633 33370

info@kickboxing.lt

 

 

Paulius Mitkus ,svorio kategorijoje -81kg, iškovojo 3 pergales ir tapo jaunimo kikbokso K1 taurės nugaletoju. Anžij Januško kovą baigė 1/16, taškais pralaimėjęs kovotojui iš Lenkijos. Vakaro pro fight programoje teisėjavo tik 7 teisėjai iš 32, tarp jų LKF teisėjas V. Zelev. Europos taurė vyko Prahoje (Čekija). Dalyvavo 325sportininkai iš įvairių Europos valstybių.

 

 

Kūno kultūros ir sporto departamentas prie Lietuvos Respublikos vyriausybės  už pasiekimus Pasaulio jaunimo kikbokso čempionate pagerbė Vadimą Zelevą, Luką Jablonską, Ernestą Kareckaitę, Ilgarą Gružinską ir Igną Barysą.

 

2016 metų Rugsėjo 3dieną pasibaigė kadetų ir jaunių Pasaulio kikbokso čempionatas (WAKO).  Dubline (Airija)  dėl medalių varžėsi  1797 sportininkai iš 57 pasaulio valstybių. Šiame čempionate dalyvo du sportininkai iš Lietuvos.  Pirmą kartą WAKO kikbokso čempionate dalyvavusi Ernesta Kareckaitė(K1)  iškovojo bronzos medalį. Lukas Jablonskas (K1)  į Lietuvą parvežė sidabro medalį.

Apie sportininkų rezultatus pasakoja Lietuvos kikboksingo federacijos vice prezidentas Vytautas Kislauskas.

Skaityti daugiau...

 

Lietuvos kikboksingo federacijos viceprezidento ir klubo Fighters gym trenerio Vytauto Kislausko, bei klubo 37gym trenerio Tomo Vosyliaus interviu apie kovinį sportą ir jėgos demonstravimą gatvėje...

Straipsnį galite perskaityti čia.

 

 

Šį šeštadienį kikbokso mėgėjai rinkosi Ukmergėje, kur įvyko tarptautinis kikbokso turnyras "Wolves Cup 2016". Į šį turnyrą susirinko sportininkai iš 5 šalių ir kovojo pagal "K1" ir "Low Kick" disciplinų taisykles (WAKO). Tą dieną iš viso įvyko 38 kovos. Nugalėtojams buvo įteiktos specialiai šiam turnyrui sukurtos taurės, o žiūrovai buvo apdovanoti įspūdingomis kovomis.  Jei šiais metais nepavyko pažiūrėti "Wolves Cup 2016" dvikovų, tai kviečiame prisijungti kitais metais, nes nuspręsta kad šis turnyras taps kasmetiniu. Apie turnyrą plačiau papasakos Lietuvos kikboksingo federacijos Vice prezidentas Vytautas Kislauskas.

Minėjote, kad turnyras tarptautinis, iš kokių  šalių atvyko sportininkai?

Į Ukmergę atvyko sportininkai iš Lietuvos, Lenkijos, Latvijos, Rusijos ir Baltarusijos. Galime didžiuotis, kad Lietuvą aplanko Rusijos, Baltarusijos ir Lenkijos sportininkai, nes šiose valstybėse kikbokso tradicijos yra žymiai senesnės ir renginių ten vyksta žymiai daugiau, todėl pas sportininkus būna labai intensyvus pasirodymų grafikas ir jie labai atidžiai renkasi kur dalyvauti, renkasi tik tos turnyrus kuriuose jie gali tobulėti mato perspektyvas. Šių šalių sportininkams geriau pralaimėti stipresniam varžovui, negu vykti į čempionatą žinant, kad jie užims visas pirmas vietas. Jie tiesiog nevyks į tokį renginį. Šiose šalyse labai daug uždarų čempionatų ir turnyrų, kuriuose negali dalyvauti sportininkai iš kitų šalių, ten vyksta labai atkaklios kovos, kurios galėtų papuošti bet kokį prestižinį turnyrą. Tokiai mažai valstybei, tai labai didelis pripažinimas, kuris skatina ir toliau tobulėti. "Wolves Cup 2016" tai puikus pavyzdys, kad kikboksas mūsų šalyje populiarėja ir sportininkų lygis vis labiau kyla.

Kaip Jums pavyko suorganizuoti tokį sėkmingą turnyrą?

Ačiū už komplimentus, bet turnyrą organizavo Lietuvos kikboksingo federacijos Vice prezidentas Vadim Zelev, kartu su jo vadovaujamu sporto klubu "Vilkas" ir  Lietuvos kikboksingo federacija. Prie turnyro prisidėjau teisėjavimu, o visa organizacija rūpinosi Vadimas, jis įdėjo daug darbo ir pastangų. Pas Vadimą didelė tarptautinių turnyrų patirtis, jis daug keliauja, teisėjauja tarptautiniuose turnyruose, todėl ir šis turnyras buvo labai sėkmingas. Man reikėjo tik atvykti ir padėti su keletą smulkmenų, visas kitas su organizavimu susijusias problemas sprendė Vadimas.

Ką manote apie turnyro kovas?

Tiesa pasakius, turnyras labai patiko, nustebino daugelis sportininkų. Ne visada net profesionaliuose turnyruose išvysi tokias kovas, kokias išvydome šeštadienį. Buvo nokdaunų, nokautų ir labai techniškų kovų. Džiugu, kad Lietuviai nepabūgo svečių iš užsienio ir labai gerai pasirodė, kovojo kaip lygūs su lygiais, o kai kurie buvo net pranašesni. Kai kuriuose kovose buvo sunku teisėjauti, nes reikėjo skaičiuoti taškus, bet kovos buvo ant tiek gražios, kad pilnai įsitraukdavau, norėjosi atsistoti ir palaikyti sportininkus plojimais, bet deja negalima to daryti. Nors pripažinsiu, kad teisėjavimas turi ir savų privalumų, nes sėdi pačioje geriausioje vietoje, šalia ringo (šypsosi pašnekovas).

Labai daug kas pasikeitė per pastaruosius metus, kovos tampa vis techniškesnės, labiau džiugina akį. Kiekvieno sportininko taktika ir technika skirtingos, bet pastebima tendencija, kad atakos tampa "aštresnės", greitesnės ir taiklesnės. Auga sportininkų meistriškumas, be to labai daug naujokų, kurie gali pretenduoti į prizines vietas tarptautiniuose turnyruose.

Labai dažnai turnyrų kovos būna įdomios tik patiems dalyviams, bet šiame turnyre susirinko nemažai žiūrovų, jiems patiko tai ką mato, jie palaikė sportininkus ir grožėjosi reginiu. Po kovos teko išgirsti nemažai teigiamų atsiliepimų. Nustebau, kad buvo tiek žiūrovų, nes taip sutapo, kad Ukmergės mieste tuo pat metu vyko ir "Ukmergės miesto šventė".

Kiekvienas toks turnyras, tai puiki proga patobulėti sportininkams ir teisėjams. Jeigu blogas teisėjavimas tai negalima tikėtis, kad atvyks aukšto lygio sportininkai. Džiugu, kad atsirado patyrusių teisėjų komanda, kuri nuolatos teisėjauja ir su kiekvienu turnyru tobulėja.

Pamenu kai pirmą kartą teko teisėjauti kikbokso varžybuose, atvykau tiesiog pasižiūrėti vieno atviro ringo kovų, organizatoriai sako: "Vytautai, būsi teisėju". Kai  paklausiau, kokios būtent taisyklės ir kaip teisėjauti, jie pridūrė: "žiūrėk kas vizualiai daugiau pataikė, kas tavo manymu geriau pasirodė, tam rašyk 10 taškų, kas blogiau 8". Taip pirmą kartą ir teisėjavau, kai prisimenu, net baisu darosi. Dabar suprantu, kad taip elgtis negalima, o tokius organizatorius reikėtų sodinti už grotų. Po keletos metų pradėjau bendrauti su Lietuvos kikbokso federaciją ir pamačiau, kad čia viskas vyksta visai kitaip. Čia prieš teisėjaujant teisėjai apmokomi ir pamažu įsilieja į procesą, be to nuolatos rengiami nemokami seminarai. Atvyksta ir teisėjai iš kitų šalių, dalinasi patirtimi. Lietuvos kikboksingo federacijos kovas  prižiūri WAKO A kategorijos (aukščiausia WAKO teisėjų kategorija) teisėjai. Visai kitas požiūris ir lygis, tokiomis sąlygomis malonu dirbti, nes jei kažko nežinai arba bijai, kad gali klysti visada gali pasikonsultuoti su patyrusiais kolegomis.

Smulkūs niuansai, labai įtakoja turnyro kokybę. Džiaugiuosi, kad šis turnyras pavyko ir viskas praėjo sklandžiai. Su mielu noru dar kartą pasižiūrėčiau visas kovas.

Federacijos vardu norėčiau padėkoti visiems sportininkams, bei jų treneriams už atsakingą pasiruošimą šiam turnyrui. Būtent dėl jų sunkaus darbo kikbokso turnyrai tampa vis geresni ir kokybiškesni. Didelis meistriškumas patinka žiūrovams. Taip pat norėčiau padėkoti ir žiūrovams, kurie karštai palaikė visus sportininkus.

Dėkojame rėmėjams : Maistassportui.lt , UAB " Valdo leidykla", Ukmerges sporto centrui, Ukmerges miesto savivaldybei, Lietuvos kikbokso federacijai, Powersport.lt
Didelis AČIŪ Denisui Naidionovui ir jo komandai už pagalb` organizuojant turnyrą.
Ačiū visiems atvykusiems i "Wolves cup" turnyra!

 

Pasibaigė WAKO pasaulio taurė,kuri vyko Vengrijoje. Čempionate dalyvavo 2300sportininkų iš 43 pasaulio valstybių. Lietuvos kikboksingo federacijos atstovų rezultatai: Mantas Rimdeika ir  Deividas Jemeljanovas iškovojo aukso medalius. Paulius Mitkus sidabras, Darek Volodkovic ir Rokas Tarulis iškovojo bronzos medalius. Kovotojai dar kartą įrodė,kad Lietuva nors ir maža šalis,bet tai kovotojų kraštas. Lietuvos kikboksingo federacija dėkoja sportininkams už ryžtą,bei atkaklias kovas kovojant iki paskutinio atodūsio. Kitiems sportininkams,kuriems sėkmė šį kartą nesišypsojo linkime nenukabinti nosies ir grįžti tik dar labiau motyvuotiems,nes pralaimėjimų nebūna:TU ARBA LAIMI,ARBA MOKAISI. Taip pat ačiū komandą lydėjusiems treneriams: Valentin Bogdanovič,bei Tomas Šviažas. Komandos vadovui Vadim Zelev.

Lietuvos kikboksingo federacija WAKO džiaugiasi klubo narių pasirodymu ir iškovotomis pergalėmis. Lietuvos kikboksingo federacija pastebi, kad su kiekvienu turnyru apie kovotojus iš Lietuvos vis dažniau kalba kitų šalių sportininkai, kad išgirdus Lietuvos vardą jie žino, kad laukia rimta kova ir lengva nebus.

 
More Articles...
Generalinis rėmėjas
Reklaminis skydelis