Kontaktai

LIETUVOS KIKBOKSINGO FEDERACIJA

Juridinio asmens kodas: 191608084
Vytenio g. 50, 03229 Vilnius

Mob. +370 614 94566

Atstovas spaudai:

+370 633 33370

info@kickboxing.lt

 

 

Šiandien Vilniuje įvyko kikbokso turnyras "Atviras ringas". Jame dalyvavo naujokai kurių sąskaitoje iki 5 kovų. Įvyko 29 kovos, pagal kick light ir low kick taisykles. Turnyre dalyvavo ir merginos.

Turnyre dalyvavo sportininkai iš sporto klubų FAITERIS, LOTOSAS, GELEŽINIS VILKAS, STATUS UNIFIGHT, FIGHTERS GYM, OTSO GYM, VIKSORAS, VILKAS. Kovos vyko pagal WAKO kikbokso low kick ir kick light taisykles .
Ačiū - visiems žiūrovams už palaikimą; sportininkams už kovas; treneriams už atliktą darbą ir geras emocijas sekunduojant, sporto klubo " Geležinis vilkas" vadovams už svetingumą, teisėjams už sąžiningumą.

Tokie turnyrai puiki galimybė naujokams pasisemti patirties ir negauti traumų. Be to tai puikus šansas įgauti patirties prieš "Vilnius open 2016" turnyrą. Kuris įvyks Lapkričio 26-27 dienomis.

 

 

Šį savaitgalį Kaune įvyko tarptautinės kikbokso varžybos „Snack King Cup“, kuriose kovojo stipriausi Lietuvos ir kaimyninių šalių sportininkai.

Pasibaigė WAKO kikbokso K1 turnyras "SNACK KING CUP". Tai pirmas kikbokso turnyras Kaune po daugelio metu pertraukos, kurį organizavo LKF ir sporto klubas TONUSAS.  Pagrindinis remėjas - Kauno įmonė Snack King.  Atvyko kovotojai iš sporto klubų Tonusas( Kaunas), Otso gym (Kaunas), Pantera (Elektrenai), Titanikas (Klaipėda), Warriors Team (Vilnius), Fight Academy (Vilnius), Vilkas (Ukmergė), Olimp ( Polock, Baltarusija). Bekompromisines kovas paįvairino ir merginų dvikovos. Turnyrą galima buvo tiesiogiai stebėti per Facebook, to pasinaudojo virš 14000 žiūrovų! Ačiū sportininkams ir treneriams už gražias kovas! Teisėjams už gerai atliktą darbą! Atskiras ačiū sk TONUSAS vadovui Tomui Šviažui!


 

 

Šeštadienį Mariboro mieste pasibaigė WAKO Europos kikbokso čempionatas. Šiame Europos čempionate dalyvavo  523 sportininkai iš 40 senojo žemyno valstybių. Kaip jau tapo tradicija, jame dalyvavo ir Lietuvos kikboksingo federacijos sportininkai. Šiais metais Lietuvos garbę atstovavo Mantas Rimdeika (Otso gym) ir Vincas Danisevičius (Status Unifight).

Šiame Europos čempionate pasižymėjo Vincas Danisevičius, kurį  sirgaliai jau spėjo praminti Lietuviškuoju motyvatoriumi, jis iškovojo sidabro medalį. V. Danisevičius tik finale kelių taškų skirtumu nusileido galingam sportininkui iš Rusijos. Kova buvo labai apyligė ir vos keli taiklūs smūgiai galėjo atnešti mums aukso medalį. Vincui Danisevičiui 35metai, o sportuoti pradėjo vos prieš 2 metus. Daugelis teigia, kad jie jau per seni sportuoti, o Vincas (komandos draugai jį vadina Vincuku) įrodė, kad pradėti niekada ne pervėlu. Kai pirmą kartą jis atėjo į sporto salę, jam jau buvo 33metai. Po pusės metų  jis tapo prestižinio turnyro „Vilnius Open“ nugalėtoju,  visai neseniai tapo Lietuvos kikbokso čempionu, finale nugalėjęs Pasaulio kikbokso čempioną.

Europos čempionate dalyvavo ir  Mantas Rimdeika. Nors Mantas Rimdeika sėkmingai pradėjo čempionatą ir pirmoje kovoje varžovą nugalėjo nokautu, jam teko pripažinti varžovo pranašumą ketvirtfinalyje ir pasitraukti iš čempionato. Iki medalių trūko vienos pergalės, tačiau tai jaunas ir labai perspektyvus sportininkas iš kurio tikimasi ateityje daug pergalių ir medalių. Visai nesenai jis tapo Pasaulio kikbokso taurės nugalėtoju.

Džiugino ne tik sportininkai, bet ir teisėjai iš Lietuvos. Vadim Zelev buvo pripažintas geriausiu ringo teisėju, o Eduardui Špakovui buvo įteikta WAKO tarptautinės C kategorijos licencija. Lietuvoje tai jau 3 teisėjas turintis tarptautinę WAKO teisėjo licenciją.  Šie pasiekimai parodo, kad  kiekvienais metais stiprėja Lietuvos  pozicijos kikbokso pasaulyje. Kuo daugiau turėsime pasaulinio lygio teisėjų, tuo daugiau sulauksime dėmesio iš kitų pasaulio valstybių federacijų ir turėsime stipresnes pozicijas.

 

Visagino mieste vyko "Ivano Plochotniuko memorialas 2016", kuriame vyko kovos pagal pro-arm taisykles. Turnyre teisėjavo LKF teisėjai ir LKF komandų nariai. Turnyras buvo aukšto lygio, su gera organizacine baze, jaukia atmosfera ir daugybe pozytiviai nusiteikusių žmonių.
LKF dėkoja šio renginio organizatoriams ir visiems kas prisidėjo prie šio turnyro. Visada malonu sugrįžti į Visaginą . Tikimės ir toliau abipusio bendradarbiavimo ir įspūdingų renginių ateityje.
Daugiau nuotraukų: https://www.facebook.com/motovisaga/photos/?tab=album&album_id=1753841268214792

 

 

Savaitgalį Visagine vyko tarptautinis kikbokso turnyras " VISAGINAS OPEN". Turnyre dalyvavo keturių šalių sporto klubai. Lietuvos sporto klubai: " Skorpionas" Visaginas, " Geležinis vilkas" Vilnius, "Lotosas" Vilnius, "Vendetta" Vilnius, " Status Unifight" Vilnius, " Warriors Team" Vilnius, " Faiteris" Vilnius/Jonava, " Vilkas" Ukmergė, " Kovos Akademija" Panėvežys, " Tonusas" Kaunas, "Atlantas" Visaginas, " Otso gym" Kaunas. Latvijos klubai: "Budo" Ryga ir "Skits" Livani. Rusijos klubai: "FTBR" Pionerskij ir "Variag" Kaliningrad. Ir Baltarusijos klubas "Patriot" Minsk.
Iki sekmadienio vakaro vyko kovos pagal WAKO kikbokso taisykles 3 disciplinuose : low kick, K1, kick light. Taip pat 7 kovos vyko pagal klasikinio bokso taisykles.
Didelis ačiū visiems atvykusiems klubams ir jų vadovams į pirmą ,naujo sezono , LKF turnyrą! Atskirai ačiū Denisui Naidionuvui ir jo komandai už gera organizaciją.

 

 

Paulius Mitkus ,svorio kategorijoje -81kg, iškovojo 3 pergales ir tapo jaunimo kikbokso K1 taurės nugaletoju. Anžij Januško kovą baigė 1/16, taškais pralaimėjęs kovotojui iš Lenkijos. Vakaro pro fight programoje teisėjavo tik 7 teisėjai iš 32, tarp jų LKF teisėjas V. Zelev. Europos taurė vyko Prahoje (Čekija). Dalyvavo 325sportininkai iš įvairių Europos valstybių.

 
More Articles...
Generalinis rėmėjas
Reklaminis skydelis