Kontaktai

LIETUVOS KIKBOKSINGO FEDERACIJA

Juridinio asmens kodas: 191608084
Vytenio g. 50, 03229 Vilnius

Mob. +370 614 94566

Atstovas spaudai:

+370 633 33370

info@kickboxing.lt

 

Vasario 17-19 dienomis Vilniuje įvyko “Lietuvos atviras kikbokso čempionatas 2017”. Čempionate dalyvavo 263 sportininkai iš 9 pasaulio valstybių, o per 3 įvyko 187 kovos (pagal “K1” ir “Kick light” taisykles).

Lietuvos motyvatoriumi pramintas Vincas Danisevičius iškovojo pirmąją vietą. Priminsime, kad Vincas pradėjo sportuoti sulaukęs 33metų, o būdamas 35 metų jis tapo Europos kikbokso vicečempionu. Jis yra puikus pavyzdys žmonėms kurie sako, kad jiems jau per vėlu pradėti sportuoti. Kaip sako Vincukas, svajonės pildosi.

Nors tai buvo kikbokso mėgėjų čempionatas, tačiau pirmą kartą Lietuvos istorijoje įvyko profesionali kova dėl Lietuvos WAKO PRO čempiono titulo. Šioje kovoje susitiko Lukas Jablonskas (Lietuva) ir Doukoure Aboubacar (Gvinėjos Respublika). Doukoure Aboubacar yra labai patyręs ir žinomas Moldovoje, bei Rumunijoje. Lietuvoje dar nei karto nevyko panašaus pobūdžio profesionalaus kikbokso varžybos. Nors Luko varžovas labai patyręs, tačiau kova truko neilgai. Jau pirmame raunde L. Jablonskas stipriu kojos smūgiu į galvą pasiuntė varžovą į nokautą. Smūgis buvo toks stiprus, kad Doukoure Aboubacar dar ilgai nesuprato, kad kovą jau pralaimėjo, jis nesiorentavo aplinkoje ir bandė tęsti kovą. Lukas Jablonskas pateks į Lietuvos kikbokso istoriją, kaip pirmasis Lietuvos WAKO PRO čempiono titulą iškovojęs Lietuvis.

 

Skaityti daugiau...

 

 

Lietuvos kikbokso čempionato tiesioginė transliacija. II diena. Pusfinaliai.

 

 

 

Tiesioginė transliacija iš Lietuvos atviro kikbokso čempionato. Testas
http://www.youtube.com/user/ltfighters/live

 

Lietuvos motyvatorius Vincas Danisevičius ir Lietuvos kikboksingo federacijos viceprezidentas Vytautas Kislauskas dalyvavo Powerhitradio laidoje Power savaitgalis (su Aleksu). Kalbėjo kas yra kikboksas, pristatėmė žiauriai gerą renginį Atvirą Lietuvos kikbokso čempionatą kuris įvyks Vasario 17-19dienomis, pakalbėjome apie Vincuką ir dar daug įdomių dalykų :) Ačiū Aleksui už gerai praleistą laiką.

Pokalbio garso įrašą galite pasiklausyti paspaudę ant žemiau esančios nuorodos:

https://www.mixcloud.com/Pokalbiai360/pokalbiai-360-pakalbino-vytautą-kislauską-ir-vincą-danisevičių/

 

Pirmas LKF 2017m. turnyras "Atviras ringas" vyko Vilniuje 2017-01-21. Atvyko sportininkai iš sporto klubų OTSO GYM, TONUSAS, STATUS UNIFIGHT, FAITERIS, VIKSORAS ir VILKAS. Dalyvavo jauni sportininkai,turintys iki 5 kovų. Taip pat teisėjų gretas papildė Matas Vaicekauskas.

 

Pirmas LKF 2017m. turnyras "Atviras ringas" vyko Vilniuje 2017-01-21. Atvyko sportininkai iš sporto klubų OTSO GYM, TONUSAS, STATUS UNIFIGHT, FAITERIS, VIKSORAS ir VILKAS. Dalyvavo jauni sportininkai,turintys iki 5 kovų. Taip pat teisėjų gretas papildė Matas Vaicekauskas.

 
More Articles...
Generalinis rėmėjas
Reklaminis skydelis