Kontaktai

LIETUVOS KIKBOKSINGO FEDERACIJA

Juridinio asmens kodas: 191608084
Vytenio g. 50, 03229 Vilnius

Mob. +370 614 94566

Atstovas spaudai:

+370 633 33370

info@kickboxing.lt

 

Pasibaigė Atviras Lietuvos kikboksingo čempionatas. Jame dalyvavo 224 sportininkai iš 8 valstybių. Sportininkai kovojo pagal “K1”, “kick light” ir “Light contact” disciplinas. Pagal K1 taisykles įvyko 65 kovos, pagal “kick light” taisykles 90 kovų ir pagal “Light contact” taisykles įvyko viena kova. Turnyro metu taip pat vyko kovos pagal bokso taisykles.
Lietuvos kikbokso čempionatas tampa vis rimtesniu, apie tai byloja ir tai, kad į čempionatą atvyko nemažai užsienio federacijų prezidentų, taip pat profesionalių turnyrų organizatoriai. Į čempionatą taip pat atvyko DSF kickboxing challenge įkūrėjas Slawomir Duba.  
Pirmą kartą istorijoje Lietuvos kikbokso čempionatas vyko Visagino mieste. Dar nei vienas miestas taip šiltai nepasitiko kikbokso. Šį čempionatą padėjo organizuoti Olimpietis Jevgenij Šuklin, kartu su gausiu Visaginiečių būriu. Dėka J. Šuklino, buvo organizuotas tikrai aukšto lygio turnyras, organizaciniai dalykai buvo aukščiausio lygio. Daugybė miesto gyventojų prisidėjo prie kikbokso populiarumo, dirbo daugybė savanorių, fotografai, operatoriai, raudonojo kryžio nariai, garso technikai, Visagino savivaldybės administracijos direktorius Sergej Mickevič ir dar daug daug visaginiečių. Lietuvos kikbokso federacija norėtų padėkoti visiems Visaginiečiams kurie prisidėjo prie šio čempionato, jus esate NEREALŪS žmonės. 
Ypatingai didelis ačiū, J. Šuklinui už bemiegęs naktis, pagalbą populiarinant kikbokso sporto šaką, už pastangas ir tokį atsidavimą savo darbui. 
Taip, pat norime pranešti, kad po šio kikbokso čempionato federacijoje įvyks nemažai permainų, apie kurias pranešime jau netrukus.

P.S. nuotrauka Photo Arka https://www.facebook.com/photoarka/

 

Lietuvos kikboksingo federacijos gretas papildė “Dainralfas gym”.
Sveikiname naujus narius ir linkime daug įspūdingų pergalių.
LKF šeimoje jau 22 klubai iš visos Lietuvos.

 

2018.03.09-11 d.  Rygoje (Latvija) įvyko Atviras Latvijos kikbokso čempionatas. Mūsų šalies sportininkai iškovojo 22 medalius (5 aukso, 10 sidabro, 7 bronzos).

Naglis Kanišauskas iškovojo čempiono diržą,  Lėjai Dabrininai buvo įteiktas  motyvacinis piniginis prizas, o Aleksandras Kanapadzė iškovojo, net du aukso medalius (“K1” ir “Kick light” disciplinose). Atvirame Latvijos kikbokso čempionate teisėjavo ir tarptautinės kategorijos teisėjas iš Lietuvos Eduard Špakov, jis buvo pripažintas vienu iš geriausių čempionato teisėjų (pateko į teisėjų Top 3).

Auksą medalius iškovojo: Naglis  Kanišauskas, Aleksandras Kanapadzė,  Lukas Grigaitis, Marija Nevolia.

Sidabro medalius iškovojo: Lėja Dobrinina, Gulnara Kadyrova,  Gabrielė Žimantaitė, Greta Giedraitytė, Artūras Drobinin,  Oskaras Visockas, Laurynas Makaveckas, Nojus Rimdeika, Gabrielius Makovskis,  Armandas Bielskus.

Bronzinius medalius iškovojo: Mihails Brizinskis, Danil Andrejev, Rokas Petrauskas, Gintaras Bobrinec, Džiugas Rubavičius, Mindaugas Moitekaitis, Mantas Remeika,

Čempionate dalyvavo 230 sportininkų iš 7 valstybių.  Atvyko sportininkai iš Latvijos, Lietuvos, Estijos, Baltarusijos, Rusijos,  Moldovijos, Azerbaidžano. Lietuvos garbę gynė Lietuvos kikboksingo federacijos klubų komanda, kurią sudarė: “Titanikas”, “Faiteris”,  “Lotosas” ir seni kikbokso federacijos draugai “Jasiūnas team” (“Jasiūnas team” – tai naujas sporto klubo “Vendetta” pavadinimas).

 

Lietuvos kikboksingo federacijos komanda dalyvavo turnyre "Slovak Open 2018". Turnyre dalyvavo 945 sportininkai iš 11 šalių (90klubų). Mūsų šalies komanda iškovojo tris bronzos medalius. Medalius iškovojo: Artemij Aksiutov, Tomas Vilkinas ir Erik Savčiuk.
Sveikiname mūsų šalies sportininkus su iškovotais medaliais.

 

2018.02.17-18 d. Palangoje vyko Žemaitijos kikbokso čempionatas. Varžybose dalyvavo apie 100 sportininkų iš 15 Lietuvos, Latvijos ir Rusijos sporto klubų. Dvi dienas sportininkai varžėsi del čempiono titulo. Kovos vyko pagal "Kick Light" ir "K1" WAKO taisykles.
Lietuvos kikboksingo federacija dėkoja Palangos kikbokso klubui "Žvėris gym" ir jo vadovui Rolandui Reimeikai už auškto lygio turnyro organizavimą.

 

Klubo "Lotosas" kovotojai grįžo iš stipraus kikbokso turnyro Magiliove (Baltarusija). Čia vyko, vaikų kikbokso K1 disciplinos, aršios kovos. 180 dalyvių iš 15 Baltarusijos klubų ir vienas svečias iš Lietuvos sk "Lotosas ". Aleksandras Kanapadzė ketvirtfinalį laimėjo taškais, pusfinalį taip pat taškais, o finale pergalę iškovojo nokautu. Emilis Aliochinas turėjo dvi kovas abi pralaimėjo (viena kova buvo ne turnyrinė). Lietuvos kikboksingo federacija WAKO sveikina trenerį ir sportininkus su geru pasirodymu!

 
More Articles...
Generalinis rėmėjas
Reklaminis skydelis