Kontaktai

LIETUVOS KIKBOKSINGO FEDERACIJA

Juridinio asmens kodas: 191608084
Vytenio g. 50, 03229 Vilnius

Mob. +370 614 94566

Atstovas spaudai:

+370 633 33370

info@kickboxing.lt

 

Visagine įvyko jau penktasis turnyras skirtas Ivano Plochotniuko atminimui. Turnyras “Ivano Plochotniuko memorialas” skirtas atkreipti visuomenės dėmesį, kad kovoti reikia ringe, o ne gatvėje. Kaip ir kiekvienais metais Lietuvos kikbokso federacija palaiko šią iniciatyvą. Turnyre teisėjavo LKF teisėjų komanda, dalyvavo federacijos sportininkai.
Dėkojame organizatoriams už puikų renginį.

 

Bratislavoje (Slovakija) vykstančiame Europos kikbokso čempionate dalyvo Lietuvos sportininkai.

Lietuvos kikboksingo federacija šiais metais pakeitė kikbokso plėtros strategiją. Jeigu anksčiau pagrindinis tikslas buvo tik medaliai, kartais į turnyrus nevažiuodavo stiprūs kovotojai, kuriems jų kategorijose nebūdavo jokių šansų nugalėti, nes tuose kategorijoje dalyvaudavo top lygio sportininkai. Dabar situacija pasikeitė kardinaliai ir į turnyrūs vyksta tie kas tikrai gerai kovoja, nors ir neturi šanšų tapti nugalėtojais (pogrūpiuose būna po 16-24 sportininkus, iš jų 4-5 top lygio kovotojai). Ten jie įgauna patirties, didėja jų meistriškumas. Patirtį jie perduoda kitiems sportininkams. Mes tikimės, kad pasirinktas kelias po kelių metų atneš žymiai daugiau pergalių ir garsins Lietuvos vardą įspūdingomis kovomis.
Lietuvos atstovas Vincas Danisevičius vyrų „Low Kick“ svorio kategorijos iki 91 kg ketvirtfinalyje teisėjų sprendimu 0:3 pralaimėjo turkui Cemiliui Yildirimui. V.Danisevičius 2016 m. toje pačioje kategorijoje  tapo Europos vicečempionu. Vyrų K-1 svorio kategorijos iki 86 kg pirmajame rate Grėjus Delininkaitis neturėjo varžovo, tačiau ketvirtfinalyje jis teisėjų sprendimu 0:3 pralaimėjo baltarusiui Jevgenijui Vaučokui, tie kas domisi koviniu sportu puikiai žino, ką reiškia kovoti su sportininkais iš Baltarusijos, nepaisant to Grėjus pasirodė, labai gerai, nors pergalės ir nepavyko iškovoti, tačiau įgavo patirties su labai stipriu sportininku. Nepasisekė ir Deividui Jemeljanovui. Vyrų K-1 svorio kategorijos iki 75 kg pirmajame rate – aštuntfinalyje – jis 0:3 pralaimėjo ukrainiečiui Andrejui Syrotenko. Deividas tik perėjo iš jaunimo pogrupio į suaugusiųjų ir iškart jam pakliuvo Ukrainos čempionas. Pirmus du raundus Deividas pirmavo, tačiau trečiame raunde šiek tiek pritrūko patirties ir pergalė išslydo iš jo rankų. Daugelis stebėjusių šią kovą klausinėjo, kas šis jaunuolis, kuris taip gerai kovoja su patyrusiu Ukrainiečiu. Jis paliko labai gerą įspūdį.

Deja, bet mūsų šalies sportininkams buvo nepalankūs burtai ir jau pirmuose kovuose jiems pakliūvo čempionato favoritai. Sportininkai, nors ir pralaimėjo, tačiau įgavo daug patirties.

Čempionato metu buvo pastebėtas ir teisėjas iš Lietuvos, Eduard Špakov. Jam buvo įteikta B kategorijos WAKO teisėjo licenciją. Nors finalinėse kovose dažniausiai teisėjaujama su WAKO A kategorijos licenciją, Eduardas teisėjavo ir finalinėse kovose, po kurių jam ir buvo įteikta B kategorijos licencija.

 

2018.05.06-07d. basibaigė "1ST Eastern Europe WAKO Kickboxing Cup 2018 turnyras.
Jame dalyvavo taip pat sportininkai iš Lietuvos. SK Faiteris iškovojo 2komandinę vietą tarp K1 klubų.
Mūsų šalies rezultatai:
Auksą iškovojo: Darek Volodkovič (KL, Status Unifight),Laurynas Makaveckas (K1, SK Faiteris), Denis Fediuškin (K1, SK Faiteris), Greta Vitkutė (KL, SK Faiteris), Mantas Rimeika (K1, SK Faiteris), Augustas Narbutas (KL, K-1 akademija), Ričardas Narbutas (KL, K-1 akademija), Rolandas Kuncė (Full contact, K-1 akademija), Liza Pavlova (KL, Geležinis Vilkas).
Sidabrą iškovojo: Mantas Rimeika (K1, SK Faiteris), Gintaras Stankevičius (KL, Status Unifight), Erik Savčuk (KL, Warrior team).
Bronzą iškovojo: Rolandas Zaranka (K1, Fighters gym), Sandra Kaušinytė (KL, Fighters gym), Augustas Narbutas (KL, K-1 akademija).
Čempionate taip pat teisėjavo 3 teisėjai iš Lietuvos (Eduard Špakov, Maksim Akulšin, Matas Vaičekauskas).

 

Austrian classics world cup turnyre Nauris Lukošiūnas iškovojo bronzos medalį, o Rokui Bučui pritrūko vos vienos pergalės iki medalio.


 

Šeštadienį Jonavoje pasibaigė Europos kikbokso klubų taurė 2018. Turnyre dalyvavo 151 sportininkas iš 29 klubų. Tą dieną įvyko 103 kovos. Komandinėje įskaitoje pirmą vietą iškovojo sporto klubas "Faiteris", antra vieta atiteko klubui "K1 akademija", trečia vieta - "Status Unifight".
Turnyrą organizavo sporto klubas "Faiteris", Lietuvos kikboksingo federacija. Įpatingai didelę padėka norėtumėme išreikšti Jonavos rajono savivaldybės merui Eugenijui Sabučiui už pagalbą ir kikbokso sporto šakos globą Jonavos mieste, taip pat Jonavos rajono savivaldybės Kūno kultūros ir sporto centrui, bei Arnoldui Lukošiūnui už puikų turnyro organizavimą.
Šiame turnyre buvo nemažai permainų. Visu pirma buvo testuojama nauja kompiuterinė sistema, kuri palengvina daugelį procesų. Šią sistemą kuria pati Lietuvos kikboksingo federacija, jos tikslas žengti koja kojon su technologijomis ir pilnai atsisakyti popieriaus naudojimo turnyrų metu, taip galėsime prisidėti prie gamtos išsaugojimo. 
Visu antra buvo pakoreguota federacijos komanda, kuriai jau pirmame turnyre teko garbė sulaukti 151 dalyvį.
Vyriausiu teisėju pirmą kartą buvo Eduard Špakov. Eduard Špakov yra tapęs kikbokso Europos čempionu, o dabar sėkmingai teisėjauja. 
Kikboksas sparčiai populiarėja ir turi daug perspektyvų, todėl šiais metais planuojama dar daug pokyčių, suplanuota nemažai turnyrų.

2018-04-29

 

Pasibaigė atviras Moldovos kikbokso čempionatas. Dalyvavo kikboksininkai iš Latvijos, Lietuvos, Baltarusijos, Ukrainos ir Moldovos sporto klubų. Lietuvos kikbokso federacijos sportininkai pusfinalio kovas baigė nokautais! Finale vieningu teisėjų sprendimu pergalę iškovojo Modestas Grigas, jis taip pat buvo pripažintas techniškiausiu čempionato sportininku. Ernestas Perednikas finalinėje kovoje pasiuntė varžovą į nokautą ir iškovojo aukso medalį. Erlandas Kaminskij finale rezultatu 2:1 pralaimėjo Moldavijos atstovui ir Iškovojo sidabro medalį.


 
More Articles...
Generalinis rėmėjas
Reklaminis skydelis