Kontaktai

LIETUVOS KIKBOKSINGO FEDERACIJA

Juridinio asmens kodas: 191608084
Vytenio g. 50, 03229 Vilnius

Mob. +370 614 94566

Atstovas spaudai:

+370 633 33370

info@kickboxing.lt

 

2010 m. spalio 2-3 d. Ukmergės mieste įvyko Lietuvos jaunių atviras kikbokso čempionatas. Jame kovojo Estijos, Latvijos, Lietuvos ir Lenkijos sportininkai. Pertraukoje tarp finalinių kovų treneriams buvo įteikti Sporto federacijos trenerių sertifikatai. Klubo „Vilkas“ prezidentui Vadimui Zelevui buvo įteiktas sertifikatas, pažymėtas pirmu numeriu. Sertifikatus taip pat gavo dar du ukmergiškiai - Hasan Khalilov ir Marius Auglys.
Tokio lygio kikbokso čempionatas Ukmergėje surengtas pirmą kartą, vilkmerge.lt sakė Lietuvos kikbokso federacijos prezidentas Sergej Novikov.

„Vadimas Zelevas yra Lietuvos rinktinės treneris. Jo vadovaujamas klubas šiuo metu stipriausias šalyje. Tad, įvertinusi šias aplinkybes, kikbokso federacija nusprendė, kad optimaliausia šį čempionatą rengti Ukmergėje“, - aiškino Lietuvos kikbokso federacijos prezidentas Sergej Novikov. Jis tai pat pasidžiaugė, kad čempionato metu Ukmergėje buvo labai gera, šilta atmosfera. Susirinko nemažai žiūrovų. Vaikai ir jų tėveliai puikiai praleido savaitgalį. „Manau, miestui surengėme gražią šventę,“- kalbėjo federacijos prezidentas.

Dėkojame čempionato remėjams www.maistassportui.lt ir www.fightershop.lt

informacija:  klubas „Vilkas“  ir Vilkmerge.lt

 

 

2010 m. rugsėjo 19-26 d. Belgrade (Serbija) įvyko 8-asis Pasaulio jaunimo kikboksingo čempionatas ir 4-asis Pasaulio jaunių ir jaunučių kikboksingo čempionatas. Dalyvavo sportininkai iš 50 šalių. Iš šio čempionato Ukmergės klubo „Vilkas“ kovotojai Rytis Rutkauskas ir Hasan "Han" Khalilov grįžo su bronzos medaliais! Visi "vilkai" kovojo pagal K1 taisykles. Marius Auglys "Killer" ir Titas Morkūnas "Anglas" pralaimėjo atrankines kovas ir iš tolesnių kovos čempionato iškrito. (klubo „Vilkas“ informacija)

 
2010 m. gegužės 15-16 d.d. Klaipėdoje įvyko Lietuvos atviras kikboksingo čempionatas. Dalyvavo 60 sportininku, tame tarpe svečiai iš Latvijos ir Kaliningrado. Rezultatai. (Word doc)
 
Generalinis rėmėjas
Reklaminis skydelis