Kontaktai

LIETUVOS KIKBOKSINGO FEDERACIJA

Juridinio asmens kodas: 191608084
Vytenio g. 50, 03229 Vilnius

Mob. +370 614 94566

Atstovas spaudai:

+370 633 33370

info@kickboxing.lt

 

Vilniaus Tauro sporto mokykloje vyko Lietuvos suaugusių ir jaunimo atviras kikbokso čempionatas. Šalies pirmenybėse dalyvavo kovotojai iš Letuvos klubu - „Sparta Gym“ (Vilnius), STATUS (Vilnius), „Cunamis“ (Kaunas), „Vilkas“ (Ukmergė), K1 AKADEMIJA (Klaipėda), „Žvėris Gym“ (Alytus), PANTERA (Elektrėnai) ir Zarasų klubo. Taip pat dalyvavo svečiai iš Lenkijos, Latvijos ir Estijos. Čempionato kovos vyko pagal K1 taisykles. Čempionatą organizavo ir vykdė Lietuvos kikboksingo federacijos teisėjų kolegija pagal tarptautinės W.A.K.O. taisykles. Vyriausias varžybų teisėjas buvo tarptautinės kategorijos teisėjas Audrius Santackas.

Aukso medalius laimėjo:

Kategorija

Vardas, pavardė, klubas

suaugę (moteris) iki 56 kg

Silvija Morkūnaitė
s.k. „Vilkas“, Ukmergė

1996-97 g.m. iki 51 kg

Rokas Bučas
s.k. „Cunamis“, Kaunas

1996-97 g.m. iki 57 kg

Mantas Gėlūnas
s.k. „Vilkas“, Ukmergė

1996-97 g.m. iki 63 kg

Herkus Lukošiūnas
s.k. „Cunamis“, Kaunas

1996-97 g.m. iki 67 kg

Jan Naus
s.k. „SPARTA GYM“, Vilnius

1996-97 g.m. iki 69 kg

Karolis Adomavičius
s.k. „SPARTA GYM“, Vilnius

1996-97 g.m. iki 74 kg

Ken Rebane
Estija

1996-97 g.m. iki 79 kg

Anton Gavrjuškin
Latvija

1994-95 g.m. iki 60 kg

Oleg Krylov
s.k. „STATUS Unifight“, Vilnius

1994-95 g.m. iki 63,5 kg

Paulius Šileikis
s.k. „SPARTA GYM“, Vilnius

1994-95 g.m. iki 75 kg

Dawid Kaczyński 
Lenkija

1994-95 g.m. iki 81 kg

Vytautas Jaruševičius
s.k. „Vilkas“, Ukmergė

1994-95 g.m. iki 86 kg

Vėjus Vietrinas
s.k. „SPARTA GYM“, Vilnius

1994-95 g.m. virš 91 kg

Rain Kaaret
Estija

suaugę iki 63,5 kg

Macek Grzegozewski
Lenkija

suaugę iki 67 kg

Ivars Sedlinš
Latvija

suaugę iki 71 kg

Henrikas Vikšraitis
s.k. „SPARTA GYM“, Vilnius

suaugę iki 75 kg

Grigorij Kopystinskij
s.k. „Vilkas“, Ukmergė

suaugę iki 81 kg

Evgenij Petjukevič
Latvija

suaugę iki 86 kg

Andrej Zozulia
Latvija

suaugę iki 91 kg

Sergej Maslobojev
s.k. „SPARTA GYM“, Vilnius

suaugę virš 91 kg

Tomas Vilkevičius
s.k. „STATUS Unifight“, Vilnius

suaugę iki 91 kg
FULL CONTACT

Sergej Maslobojev
s.k. „SPARTA GYM“, Vilnius

 

2012-04-21 Pomieshowku (Lenkija) vyko turnyras „Battles of the Dragons VI“. Dalyvavo kovotojai iš Čekijos, Slovakijos, Baltarusijos, Lietuvos ir Lenkijos. Mūsų federaciją atstovavo Arnas Daunoravičius „Bitė“ (s.k. „Vilkas“) ir Henrikas Vikšraitis (s.k. „SPARTA GYM“). Arnas kovojo prieš Jacką Jedraszczyką (Lenkija) ir jau pirmame raunde varžovas buvo nokdaune. Visą likusį kovos laiką dominavo mūsų sportininkas. Kovos rezultatas 3:0, nugalėjo „Bitė“!
Henriko varžovas Przemyslaw Bubinskieg pirmą raundą buvo aktyvesnis, dirbo „pirmu numeriu“. Bet po taiklių Henriko smūgių, tempas nukrito ir kovos iniciatyva perėjo į mūsų kovotojo pusę. Antrą ir trečią raundus dominavo lietuvis. Jis ir tapo kovos nugalėtoju!
Kaip treneris turnyre dalyvavo garsus Olandijos kovotojas Ernestas Hoostas.

 


VILNIAUS KIKBOKSO TURNYRAS „ATVIRAS RINGAS-2012“
2012-03-24

Š. m. kovo 24 d. Vilniuje vyko naujokų turnyras „Atviras ringas“. Dalyvavo klubai: Vilniaus „Status Unifight“, „Sparta Gym“, „Geležinis vilkas“, „Viksoras“, „Kelias į Olimpą“, Kauno „VLK“, Elektrėnų „Pantera“, Alytaus „Žvėris Gym“ ir  Ukmerges „Vilkas“. Vyko 28 kovos. Kitas „Atviras ringas“ vyks balandžio mėnesį.

 

Keila m. (Estija) vyko K1 ir muaythai tarptautinis turnyras. Dalyvavo Estijos, Lietuvos ir Suomijos kovotojai. Lietuvą atstovavo Justinas Kanapeckas ir Hasan "Han" Khalilov. Abu susigrūmė su Estijos atstovais. Justinas kovojo pagal K1 taisykles 3x3 min. Tai buvo viena iš geriausių tą vakarą vikusių kovų. Abu sportininkai demonstravo gerą techniką ir norą nugalėti. Teisėjų sprendimu 2:1 pergale iškovojo vietinis sportininkas.

Hasan "Han" Khalilov kovojo pagal muaythai taisykles 5x3 min. Jau pirmo raundo gale varžovas atsidurė nokdaune, bet sugebėjo atsistoti ir tęsti kova. Galima buvo skaičiuoti nokdaunus ir ketvirtame raunde, bet referis to nedarė. Visą penktą raundą dominavo mūsų kovotojas, po kiekvienos atakos estas turėjo keltis nuo ringo grindų. Teisėjų sprendimu 3:0 kovą laimėjo Hasanas! 

 

 

Ventspilyje (Latvija) vyko atviras kikbokso čempionatas. Jame dalyvavo sportininkai iš  Lietuvos, Latvijos, Lenkijos, Estijos, Rusijos, Norvegijos, Suomijos. Šiame čempionate Lietuvos rinktinė parodė puikius rezultatus. LKF klubų rinktinę atstovavo 18 sportininkų. Visi kovojo pagal K-1 taisykles išskyrus du jaunus kovotojus: Dovidą Adomavičių ir Vėjų Vietriną, jie kovojo pagal KICK LIGHT taisykles. Vėjus Vietrinas įveikė visus varžovus ir tapo čempionato nugalėtoju. Mantas Gelūnas, Vytautas Jarusevičius, Silvija Morkūnaitė, Gytis Verseckas, Paulius Šileikis, Henrikas Vikšraitis, Julius Mocka ir Sergej Maslobojev iškovojo aukso medalius ir tapo Latvijos čempionais. Nerijus Urbonas ir Igor Osinin tapo Latvijos vicečempionais.  Hasan Chalilov, Jan Naus ir Artūras Ivanov iškovojo bronzos medalius. Justinas Kanapeckas, Mykolas Serdiukas pralaimėjo atrankinę kovą ir nepateko į tolimesnį etapą. O iš Grigorijaus Kopistinskij „Skuter“, teisę kovoti toliau „pavogė“ Latvijos teisėjai, atiduodami pergalę saviškiui.

.

 

Kovo 1 – 4 dienomis Baltarusijos sostinėje Minske vyko K-1 jaunių atviras čempionatas. Baltarusių kovinių sporto šakų atstovai nuo seno pasižymėjo kaip stiprūs, jei ne stipriausi kovotojai Muay – Thai ir K-1 srityse. 

Čempionate buvo 3 amžiaus kategorijos  12 – 13, 14 – 15, 16 – 17 metų. Nustebino dalyvių gausa – kiekvienoje svorio kategorijoje po 20 – 24 dalyvius. Į čempionatą vyko Lietuvos kikbokso rinktinė: Gytis Verseckas, Jan Naus, Laurynas Sriubiškis, Igor Osinin, Vėjus Vietrinas, Paulius Kieraitis.

Lietuvos kikbokso rinktinė įrodė, kad net autoritetine laikoma baltarusių rinktinė neatlaiko triuškinančių spartiečių smūgių – iš 5 dalyvavusių sportininkų 3 išėjo į finalą, o Vėjus Vietrinas ir Igor Osinin tapo Baltarusijos K-1 čempionais, ir buvo pripažinti geriausiais čempionato kovotojais. Igor Osinin kaip geriausias čempionato kovotojas, o Vėjui Vietrinui atiteko gražiausios čempionato kovos titulas. Igor Osinin pirmoje kovoje susitiko su Baltarusijos sporto meistru, kovą laimėjo teisėjų sprendimu. Po šios kovos Baltarusijos sportininkai vienas po kito ėmė atsisakinėt lipti į ringą, to pasėkoje neįvyko trys kovos – du kovotojai atsisakė kovot su Igor Osinin, ir Gyčiu Versecku.

Jan Naus užėmė trečią vietą abejotinu teisėjų sprendimu, pirmą kovą pralaimėjęs to čempionato nugalėtojui nugalėjusiam pabrėžtinai abejotinu teisėjų sprendimu. Jan Naus nusileido pirmu numeriu reitinguojamam Baltarusių jaunių kovotojui. Taip pat, trečią vietą užėmė Paulius Kieraitis.

Jauniausias čempionato dalyvis Laurynas Sriubiškis taip pat kovojo su baltarusių sportininku, ir triuškinančiai smūgiais išplėšė dar vieną pergalę.

Čempionato metu buvo pagerbtas Sparta Gym treneris Andrius Šipaila, per trumpą laikotarpį išauginęs ne vieną čempioną, ir perspektyvų kovotoją, treneris prižiūrintis ir auklėjantis visą Sparta Gym rinktinę.

Pasibaigus čempionatui, baltarusių rinktinė puolė keistis sportine apranga – savo nacionalinės rinktinės į Lietuvos kikbokso rinktinės aprangą.

Apibendrinant, drąsiai teigiame, jog Lietuvos rinktinė nei kiek nenusileidžia baltarusių rinktinės kovotojams.

 
More Articles...
Generalinis rėmėjas
Reklaminis skydelis