Kontaktai

LIETUVOS KIKBOKSINGO FEDERACIJA

Juridinio asmens kodas: 191608084
Vytenio g. 50, 03229 Vilnius

Mob. +370 614 94566

Atstovas spaudai:

+370 633 33370

info@kickboxing.lt

 

           

 Šių metų lapkričio 21 –28 dienomis Atėnuose (Graikija) vyko Europos kikboksingo (WAKO) čempionatas, kuriame dalyvavo Lietuvos rinktinės nariai Jan Romanovskij, Aleksandr Beliaziun ir Eduard Špakov. Čempionate kovojo virš 400 sportininkų iš 34 valstybių.

Lietuvos rinktinės narys Eduard Špakov  (svorio kategorija iki 71 kg., sporto klubas “Geležinis vilkas”, treneris Stanislav Šestak) Full contact rungtyje iškovojo senojo žemyno aukso medalį.

Paskutinį kartą aukso medalis Europos kikboksingo čempionatuose buvo iškovotas 1996 m.

 

 

Spalio 30 - 31 dienomis vyko atviras Estijos muaythai čempionatas. Jame sėkmingai pasirodė 8 Lietuvos kikboksingo rinktinės nariai. Visi sportininkai – iš klubo „Vilkas“ (Ukmergė). 7 iš 8-nių dalyvavusių tapo čempionato nugalėtojais ir prizininkais:  Arnoldas Karpavičius, Rytis Rutkauskas, Marius Auglys užėmė 1-sius vietos, Tomas Butkus ir Andrius Dalinkevičius – 2-sius,  Paulius Blazdys ir Grigorij Kopistinskij – 3-sias. Arnoldo Karpavičiaus ir Ryčio Rutkausko kovos buvo pripažintos gražiausiomis finalinėmis kovomis.

 

2010 m. spalio 18-24 dienomis Baku (Azerbaidžanas) įvyks Europos kikbokso WAKO čempionatas. Lietuvą čempionate atstovaus klubo „Vilkas“ kovotojai Arnoldas Karpavičius ir Silvija Morkunaitė. Rinktinės treneris - Vadim Zelev.

 

2010 m. spalio 9 d. Taline (Estija)  „Kalev“ arenoje vyko tarptautinis K1  turnyras „Fight Night 7". Pilnoje arenoje nebeliko sėdimų vietų ir dalis žiūrovu stebėjo kovas stovėdami. Sportininkai iš Latvijos, Estijos, Lietuvos, Olandijos ir Lenkijos nenuvylė ziūrovų ir demonstravo aukšto lygio, intensyvias ir gražias kovas. Turnyro garbes svečias buvo garsus Olandijos kovotojas Alistair Overeem. Lietuvos rinktinei atstovavo kovotojai: Grigorij Kopistinskij  „Skuter" ir Andrius Tamelis „Emigrantas" (sporto klubas „Vilkas“, Ukmergė) ir Piotr Ivankov („Baltic Fighters“, Klaipėda).

 

2010 m. spalio 2-3 d. Ukmergės mieste įvyko Lietuvos jaunių atviras kikbokso čempionatas. Jame kovojo Estijos, Latvijos, Lietuvos ir Lenkijos sportininkai. Pertraukoje tarp finalinių kovų treneriams buvo įteikti Sporto federacijos trenerių sertifikatai. Klubo „Vilkas“ prezidentui Vadimui Zelevui buvo įteiktas sertifikatas, pažymėtas pirmu numeriu. Sertifikatus taip pat gavo dar du ukmergiškiai - Hasan Khalilov ir Marius Auglys.
Tokio lygio kikbokso čempionatas Ukmergėje surengtas pirmą kartą, vilkmerge.lt sakė Lietuvos kikbokso federacijos prezidentas Sergej Novikov.

„Vadimas Zelevas yra Lietuvos rinktinės treneris. Jo vadovaujamas klubas šiuo metu stipriausias šalyje. Tad, įvertinusi šias aplinkybes, kikbokso federacija nusprendė, kad optimaliausia šį čempionatą rengti Ukmergėje“, - aiškino Lietuvos kikbokso federacijos prezidentas Sergej Novikov. Jis tai pat pasidžiaugė, kad čempionato metu Ukmergėje buvo labai gera, šilta atmosfera. Susirinko nemažai žiūrovų. Vaikai ir jų tėveliai puikiai praleido savaitgalį. „Manau, miestui surengėme gražią šventę,“- kalbėjo federacijos prezidentas.

Dėkojame čempionato remėjams www.maistassportui.lt ir www.fightershop.lt

informacija:  klubas „Vilkas“  ir Vilkmerge.lt

 

 

2010 m. rugsėjo 19-26 d. Belgrade (Serbija) įvyko 8-asis Pasaulio jaunimo kikboksingo čempionatas ir 4-asis Pasaulio jaunių ir jaunučių kikboksingo čempionatas. Dalyvavo sportininkai iš 50 šalių. Iš šio čempionato Ukmergės klubo „Vilkas“ kovotojai Rytis Rutkauskas ir Hasan "Han" Khalilov grįžo su bronzos medaliais! Visi "vilkai" kovojo pagal K1 taisykles. Marius Auglys "Killer" ir Titas Morkūnas "Anglas" pralaimėjo atrankines kovas ir iš tolesnių kovos čempionato iškrito. (klubo „Vilkas“ informacija)

 
More Articles...
Generalinis rėmėjas
Reklaminis skydelis