Kontaktai

LIETUVOS KIKBOKSINGO FEDERACIJA

Juridinio asmens kodas: 191608084
Vytenio g. 50, 03229 Vilnius

Mob. +370 614 94566

Atstovas spaudai:

+370 633 33370

info@kickboxing.lt

 

2018.09.17 Lietuvos jaunių kikbokso rinktinė jau Italijoje ir ruošiasi Pasaulio kikboso čempionato startui. Palinkėkime sėkmės sportininkams.

 

2018.08.12 - 2018.08.27 LKF sportininkai ruošiasi čempionatams kikbokso stovykloje Baltarusijoje. Labai stipri kikbokso stovykla su daugybe Pasaulio čempionų, sporto meistrų ir labai stiprių kovotojų. Kitais metais būtinai kartosime stovyklą, tik vyks žymiai daugiau mūsų šalies sportininkų. Dėkojame Baltarusijos atstovams, kad leido ruoštis sportininkams kartu.

 

2018 Rugpjūčio 1-3d. Bulgarijoje (Bansko mieste) įvyko tartautinis WAKO teisėjų seminaras. Jame dalyvavo 60 teisėjų iš 20 valstybių. Lietuvą atstovavo Eduard Špakov ir Maksim Akulšin. Vasaros seminarą sudarė teorinė ir praktinė dalys, kurias dėstė WAKO komiteto pirmininkas, atsakingas už ringo disciplinas, Jurij Laktikov. Pagrindinis akcentas buvo statomas ant praktinės dalies, buvo analizuojamos ir aptariamos įvairios situacijos kurios pasitaiko ringe. Seminaro pabaigoje visi teisėjai rašė testą. Teisėjai iš Lietuvos sėkmingai jį išlaikė. 
Tai buvo neįkainuojama patirtis kuri reikalinga norint tobulėti ir kelti Lietuvos kikbokso lygį. Netrukus gautomis žiniomis teisėjai pasidalins su kolegomis iš Lietuvos.


 

Liepos 21d. Latvijoje įvyko treneriams ir teisėjams skirtas seminaras. Seminaro metu paskaitą pravedė tarptautinės kategorijos teisėjas Eduard Špakov. Jo tema buvo: “Boksininkų ir kikboksininkų fizinė reabilitacija patyrus riešo traumą”.

 

2018.07.12 įvyko ryškiausias vasaros renginys lietuvos kikbokso padangėje. Treniruotė seminaras su pasaulio kikbokso čempionu Artur Gorlov. Renginyje dalyvavo sportininkai iš visos Lietuvos. Tokio pobūdžio "masterclass" kuomet patyręs profesionalus kovotojas veda treniruotę, demonstruoja techniką, pasakoja apie strateginius kovų ir treniruočių niuansus, yra būtinas siekiant augti ir tobulėti. Po sėkmingo starto, Všį “Profesionalaus kikbokso organizacija” planuoja organizuoti daugiau seminarų su pasaulinio lygio kikboksininkais. Seminarai planuojami Vilniuje ir kituose Lietuvos miestuose.

 

2018.05.26-27 įvyko kikbokso turnyras "Ukmergės Miesto mero taurė 2018". Jame dalyvavo 79 sportininkai iš 18 sporto klubų. Dalyvavo sportininkai iš Lietuvos, Latvijos, Lenkijos, Baltarusijos, Moldovos ir Bulgarijos. Kovos vyko pagal "K1" ir "Kick light" taisykles.


 
More Articles...
Generalinis rėmėjas
Reklaminis skydelis