Kontaktai

LIETUVOS KIKBOKSINGO FEDERACIJA

Juridinio asmens kodas: 191608084
Vytenio g. 50, 03229 Vilnius

Mob. +370 614 94566

Atstovas spaudai:

+370 633 33370

info@kickboxing.lt

 

 

Gerbiami Lietuvos kikboksingo federacijos sportininkai, treneriai, teisėjai ir sirgaliai, sveikiname Jus su artėjančiais 2018 metais.  Linkime Jums daug sveikatos, įspūdingų pergalių ir laimės.

Jūsų pastangų dėka 2017metais Lietuvoje įvyko 8 turnyrai, o Lietuvos kikboksingo federacijos komandos nariai dalyvavo 14 užsienio turnyruose.

Šiais metais Lietuvos kikboksingo federacijos komandos nariai užsienio turnyruose iškovojo 113 medalių (43 aukso medaliai, 42 sidabro medaliai ir 28 bronzos medaliai).

Iš WAKO Europos jaunimo kikbokso čempionato Lietuvos sportininkai sugrįžo su 3 medaliais:  bronzos medalius iškovojo Darek Volodkovič, Ernestas Perednikas ir Modestas Grigas.

Pasaulio kikbokso taurėse Lietuvos sportininkai iškovojo 7 medalius.

Pasaulio kikbokso taurės varžybose AUSTRIAN CLASSIC Lukas Jablonskas iškovojo aukso medalį, Tauras Adomaitis iškovojo sidabro medalį, o Deividas Jemeljanovas iškovojo bronzos medalį. Pasaulio taurės čempionate (Rimini) Modestas Grigas ir Gvidas Granickas iškovojo sidabro medalius, o Lukas Jablonskas  ir Daniel Lisovskij iškovojo bronzos medalius.

Šiais metais Lietuvos teisėjų gretas papildė dar vienas tarptautinės kategorijos teisėjas Maksim Akulšin. Šiuo metu Lietuvoje turime 4 tarptautinės kategorijos teisėjus, tiek daug tarptautinės kategorijos teisėjų Lietuvos kikbokso istorijoje dar nėra buvę.

Lietuvos kikboksingo federacijos teisėjų kolegijos pirmininkas Vadimas Zelev šiais metais tapo WAKO Europos teisėjų komiteto nariu ir pateko į WAKO PRO teisėjų grupę.

Už turnyrų organizavimą dėkojame visam LKF kolektyvui, taip pat klubų, Vilkas, Žvėris Gym, Faiteris, Geležinis vilkas ir Skorpionas, vadovybei ir treneriams už turnyrų organizavimą jų mieste.

Dėkojame visiems sportininkams, jų treneriams ir šeimos nariams. Ačiū jums, kad plėtojate kikboksą Lietuvoje.

 

2017.10.07 Ventspilyje (Latvija) vyko atviras šiuo miesto kikbokso čempionatas pagal Kick Light taisykles. LKF atstovavo du klubai ŽVĖRIS GYM ir TITANIKAS. Visi Lietuvos kovotojai grįžo su apdovanojimais!

 

2017.10.07 LKF komandos sportininkai kovojo Piaseczno Fight Night VI - Master Fight Series PZKB K1 prof. kikbokso turnyre . Pergalės iškovojo Lukas Jablonskas ir Edgaras Banikonis. Nežymiai taškais kovą pralaimėjo Žygimantas Kulikauskas.

 

06.10.17 Vilniuje Prezidentės apdovanojimus gavo LKF atstovai. Apdovanojimus įteikė VRM ministras Eimutis Misiūnas, anksčiau pats sportavęs kikboksą! Primename, kad Vincas Danisevičius iškovojo sidabro medalį Europos kikbokso čempionate Maribore (Slovėnija).

 

12.09.17 LKF valdybos posėdyje į federaciją buvo priimtas SK SINOBIS!

 

2017.09.02-10 Skopje mieste(Makedonija) vyko WAKO Europos jaunimo kikbokso čempionatas. WAKO Europos jaunimo kikbokso čempionate dalyvavo apie 1600 sportininku iš 39 šalių! Lietuvos kikbokso jaunimo rinktinė iš šiuo čempionato grįžta su 3 bronzos medaliais! "Full Contact" disciplinoje, svorio kategorijoje iki 81kg medalį iškovojo Darek Volodkovič. K1 disciplinoje, svorio kategorijose iki 54kg ir iki 63,5kg, medalius iškovojo Ernestas Perednikas ir Modestas Grigas!

Čempionate taip pat teisėjavo federacijos teisėjai Eduardas Špakovas ir Maksim Akulšin. Pirmą kartą tokio lygio varžybose teisėjavęs Maksimas, po finalinių kovų gavo tarptautinės C Kategorijos teisejo licenciją.

 
More Articles...
Generalinis rėmėjas
Reklaminis skydelis